Oferta Krotoszyce

Futbol jest pięknym sportem, w którym odnaleźć się mogą również najmłodsi! Aktywnie spędzony czas na boisku pomaga nie tylko w rozwoju sprawności fizycznej i motorycznej, lecz także pozytywnie wpływa na umiejętności społeczne malca. Jeśli interesują Cię treningi piłki nożnej dla dzieci w Krotoszycach, zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z ofertą Narodowej Akademii Futbolu!

Nasze zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów i animatorów, którzy wiedzą, jak dostosować program do wieku oraz predyspozycji młodych uczestników. Dbamy nie tylko o ćwiczenie umiejętności, które przydają się na murawie, lecz także o kompleksowy trening ogólnorozwojowy. Naszych podopiecznych zapoznajemy również z aspektami psychicznymi i interpersonalnymi rozgrywki oraz pomagamy im radzić sobie z emocjami i stresem w duchu zdrowej rywalizacji.

Szukasz ciekawych zajęć dla Twojego dziecka? Koniecznie sprawdź ofertę Narodowej Akademii Futbolu – w zakładce „Zobacz najważniejsze informacje” znajdziesz wszystkie szczegóły oraz formularz rejestracji!


Oferta Krotoszyce